Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Líbíme se Vám?

Doprava a platba

 

Newsletter PowerGuy.cz

  • VIP slevy pro odběratele
  • Tipy specialistů ZDARMA
  • Atraktivní soutěže
 

Kontakt

Eljet s.r.o.
Kladenská 278/61
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Úvod » Solární nabíjení

Solární nabíječky


Solární nabíječka s USB o výkonu 6W
běžná cena 1 599 Kč

naše cena 1 349 Kč

img


Solární nabíječka baterií o výkonu 660mA!
běžná cena 1 199 Kč

naše cena 969 Kč

img


Elektřina z vody s myFC PowerTrekk Puck
běžná cena 129 Kč

naše cena 89 Kč

img
Solární kryt pro iPhone 6

naše cena 1 099 Kč

img
Solární nabíječka 14W
běžná cena 3 299 Kč

naše cena 2 599 Kč

img

Solární nabíječky dnes představují snad nejběžnější způsob, jak dobít telefon v místech, kde chybí běžná zásuvka. Solární nabíječka však za tu dobu, co je na trhu, prodělala mnoho evolučních stádií, takže dnes můžeme zakoupit i takové high-tech řešení, kterým je bez debaty například ohebný solární panel. Ten je natolik výkonný, že s tím dobijete běžný mobil již za 2 hodiny. Velkou výhodou je u něj oproti skleněným panelům téměř absolutní nerozbitnost. Voděodolnost pak už patří v této kategorii mezi povinost.

Taková solární nabíječka ale nemusí být pro každého. Obvykle hledáme levnější verze, které ještě dokážou nabít přístroj v rozumné době. Velmi dobrou variantou pak může být naše nejnovější solární nabíječka s výkonem 2W, která nemá vestavěný akumulátor. Důvod takového řešení není všem jasný, tak se u něj pozastavíme. Jak asi víte, na přímém slunci stoupá teplota zařízení hodně rychle nahoru, zvláště pak u černých předmětů. To prospívá solárnímu panelu a naopak vážně škodí akumulátoru. Proto je mnohem vhodnější dokoupit power bank, který bude sloužit jako skladiště energie někde ve stínu. Díky tomu ušetříte hodně peněz, neboť nebudete muset kupovat novou baterii po mnoho let. Závěrem vás odkážu na náš Powerblog, kde jsme naše solární nabíječky testovali.

Solární nabíječka