Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Líbíme se Vám?

Doprava a platba

 

Newsletter PowerGuy.cz

  • VIP slevy pro odběratele
  • Tipy specialistů ZDARMA
  • Atraktivní soutěže
 

Kontakt

Eljet s.r.o.
Kladenská 278/61
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Dropshipping

Dropshipping je moderní způsob nakupování, kdy si vyberete zboží na vašem oblíbeném webu, ale doručí jej jiný subjekt.

Objednávka je totiž předána třetí straně a zprostředkovatel zodpovídá pouze za řádné dodání zboží. Případnou záruku tak řešíte přímo s dodavatelem.

Tímto způsobem nabízíme především smartphony a tablety z Číny, o které máte velký zájem. Díky vysoké akumulaci objednávek můžeme pracovat s VIP ceníkem, takže můžete nakupovat za nízké ceny v dané zemi.

Jak to přesně funguje s reklamacemi?

Za dobu naší existence už jsme si vybudovali kvalitní síť spolehlivých partnerů v ČR i za hranicemi. Všechny partnery průběžně testujeme náhodnými reklamacemi. Se zárukou by tak neměl být nikde problém. I přes maximální snahu však nemůžeme nést zodpovědnost za to, že některý z partnerů nezkrachuje nebo nedodrží záruční podmínky.

S jakou dobou dodání mohu počítat?

Záleží na konkrétním produktu. Z českého obchodu může objednávka dorazit již následující den, ale z Asie se může doba dodání protáhnout klidně i na dva týdny. Dropshippingové zboží není nikdy na našem skladě, čemuž se musí přizpůsobit proces dodání.