Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Líbíme se Vám?

Doprava a platba

 

Newsletter PowerGuy.cz

  • VIP slevy pro odběratele
  • Tipy specialistů ZDARMA
  • Atraktivní soutěže
 

Kontakt

Eljet s.r.o.
Kladenská 278/61
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Dropshipping

Dropshipping je moderní způsob nakupování, kdy si vyberete zboží na vašem oblíbeném webu, ale doručí jej jiný subjekt.

Objednávka je totiž předána třetí straně a zprostředkovatel zodpovídá pouze za řádné dodání zboží. Případnou záruku tak řešíte přímo s dodavatelem.

Tímto způsobem nabízíme především smartphony a tablety z Číny, o které máte velký zájem. Díky vysoké akumulaci objednávek můžeme pracovat s VIP ceníkem, takže můžete nakupovat za nízké ceny v dané zemi.

Jak to přesně funguje s reklamacemi?

Za dobu naší existence už jsme si vybudovali kvalitní síť spolehlivých partnerů v ČR i za hranicemi. Všechny partnery průběžně testujeme náhodnými reklamacemi. Se zárukou by tak neměl být nikde problém. I přes maximální snahu však nemůžeme nést zodpovědnost za to, že některý z partnerů nezkrachuje nebo nedodrží záruční podmínky.

S jakou dobou dodání mohu počítat?

Záleží na konkrétním produktu. Z českého obchodu může objednávka dorazit již následující den, ale z Asie se může doba dodání protáhnout klidně i na dva týdny. Dropshippingové zboží není nikdy na našem skladě, čemuž se musí přizpůsobit proces dodání.