Líbíme se Vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy.cz

  • VIP slevy pro odběratele
  • Tipy specialistů ZDARMA
  • Atraktivní soutěže
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.
Pod baštami 299/7
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Servis mobilních telefonů

naše cena 299 Kč

imgnaše cena 299 Kč

imgnaše cena 790 Kč

imgnaše cena 890 Kč

imgnaše cena 890 Kč

imgnaše cena 1 180 Kč

imgnaše cena 1 549 Kč

imgnaše cena 1 590 Kč

imgnaše cena 1 999 Kč

img

Servis mobilních telefonů je s PowerGuy.cz hračkou. Trápí vás prasklý displej, nefunkční mikrofon nebo například prach pod displejem? S námi není žádný nedostatek překážkou. Spolupracujeme s autorizovanými servisy a zkušenými techniky. Přenechte opravu mobilu specialistům a nebudete litovat. Poškozený telefon můžete doručit na naši pobočku osobně nebo běžným dopravcem. Provádíme také expresní opravy v Praze, Brně a Bratislavě, kdy váš mobil vyzvedne a následně doručí rychlý messenger. Servis telefonů jednoduše, rychle a bezpečně.

Servis telefonů PowerGuy.cz

Servis mobilních telefonů - bezplatné služby

Naší dominantou jsou dlouhodobě baterie do mobilu. Proto rádi zanalyzujeme také váš akumulátor. Zdarma zjistíte, jakou má aktuálně kapacitu s přesností na 1mAh, jestli by byla prospěšná výměna za nový a zdali je stále bezpečný. Servis mobilních telefonů není jen o prasklých sklech či utopených telefonech. Nepodceňujte hlavní motor každého mobilního telefonu.

Oddalujete opravu právě kvůli tomu, že byste přišli na nějaký čas o váš oblíbený smartphone? Takovou starost hoďte za hlavu! Servis telefonů a mobilů provádíme skutečně na úrovni, takže si můžete po dobu opravy zapůjčit skvěle vybavený smartphone, který si určitě zamilujete. Opravíme mobil značky Samsung, Nokia, HTC, LG, Apple i dalších.

Servis telefonů