Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Líbíme se Vám?

Doprava a platba

 

Newsletter PowerGuy.cz

  • VIP slevy pro odběratele
  • Tipy specialistů ZDARMA
  • Atraktivní soutěže
 

Kontakt

Eljet s.r.o.
Kladenská 278/61
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Úvod » Ostatní » Hoverboardy

Hoverboardy do terénu


Hoverboard offroad black

naše cena 9 999 Kč

img


Hoverboard offroad flame

naše cena 9 999 Kč

img

Hoverboard Offroad Black | Hoverboard Offroad Crazy | Hoverboard Offroad Flame| Hoverboard Offroad Graffiti

Hoverboard. Před několika lety často skloňovaný prostředek, zejména ve filmu Návrat do budoucnosti. Zejména v Americe se tato balanční vozítka proslavila pod tímto názvem, ačkoliv s létáním mají málo společného. Hoverboardy disponují dvěma koly o průměru 10 palců se vzorkováním, které umožňuje jezdci zvládnout i terén v podobě trávníku, lesních cest, dlažebních kostek apodobných.

Směr hoverboardu udává jezdec přenesením váhy na špičky nebo paty nohou. Snímače uvnitř hoverboardu pak indikují tento tlak (přenesení váhy) a hoverboard se dle toho zachová a jede buď dopředu, dozadu či zatáčí doprava, respektive doleva. Ovládání hoverboardu je tak snadné a intuitivní, že si jej můžete osvojit skutečně během chvilky. Po pár minutách se s hoveboardem doslova sžijete a můžete si naplno vychutnat pocit "létání".

Terénní hoverboard offroad nabízíme ve čtyřech lukrativních barevných provedeních. Uvnitř těla hoverboardů jsou ukryty baterie Samsung, precizně vyrobené základní desky a také špičkové motory.