Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Líbíme se Vám?

Doprava a platba

 

Newsletter PowerGuy.cz

 • VIP slevy pro odběratele
 • Tipy specialistů ZDARMA
 • Atraktivní soutěže
 

Kontakt

Eljet s.r.o.
Kladenská 278/61
160 00 Praha 6
tel: +420 602 123 363 
email: info@powerguy.cz
IČ: 01504134
DIČ: CZ01504134


Úvod » Ostatní » Mobily a tablety

Mobily a tablety

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Mobilní telefony 

Mobilní telefony s Androidem sklízejí obrovský úspěch po celém světě. Dokonce 7 z 10 prodaných smartphonů v posledním čtvrtletí roku 2012 mělo nainstalovaný operační systém Android. Na základě této skutečnosti jsme se rozhodli zařadit do nabídky i mobilní telefony s tímto populárním softwarem. Nenabízíme však běžné značky, které zná snad každý občan naší země, neboť vzrůstající zájem o mobilní telefony Android přiměl čínské výrobce k zamyšlení, jehož výsledkem je dnes rozsáhlé portfolio čistě čínských značek, u nichž můžeme customizovat systém na přání. Čeština obvykle není problémem.

 • Nízká cena
 • Vyberte si záruku dle vašeho přání
 • Originalita

Proč čínské mobilní telefony? V první řadě řadě zaujme jednoznačně cena, která je někdy až o třetinu níž v porovnání s modely zavedených značek. Dalším plusem je originalita. Takový Samsung Galaxy Ace má dnes kde kdo, tak proč si nepořídit něco zajímavějšího a méně obvyklého. Řada lidí začne pochybovat o kvalitě, když zaslechnou přívlastek čínský. Ano, v některých oborech Asie ještě zdaleka nedohnala západní svět, u přístrojů s operačním systémem Android však již nějaký měsíc neplatí staré známé pořekadlo. Doby, kdy se čínský mobilní telefon sekal, skřípal a samovolně restartoval, jsou pryč především díky bezplatnému Androidu od Googlu. Před zakoupením si doporučujeme přečíst obchodní podmínky, ať nedojde k nedorozumění. Dropshippingu totiž stále řada lidí nerozumí.

 Čínský mobilní telefon  Čínský mobilní telefon  Čínský tablet

 

Tablety 

Tablety jsou ideálním adepty nejen pro zábavu, ale i pro pracovní chvíle.

 • Záruka jeden rok v Číně s možností "Full service reklamace PowerGuy.cz"
 • Nákup u specialistů s více jak devítiletými zkušenostmi
 • Absolutně nejnižší ceny na trhu
 • Bezplatné doručení kurýrem DHL až k Vám domů
 • Nečekáte tak 2 týdny na poštu, neplatíte poplatky za proclení
 • ...a hlavně máte v ceně expresní proclení DHL

Ve spolupráci s osvědčenou firmou Shenzhen CT Electronic Co., Ltd, která se specializuje na čínské tablety a smartphony, rozjíždíme v Česku velmi unikátní službu v podobě dropshippingu. Jaké z toho plynou výhody pro Vás? V první řadě nakupujete za ČÍNSKÉ CENY, tedy za ceny čínských eshopů, serveru ebay a alibaba. Proč nakupovat u nás a ne v cizině? Vybrali jsme pro všechny partnera s dlouhou tradicí, u kterého se nemusíte obávat, že by nedodal zboží nebo byl například problém se zárukou. I když zkrachovat může samozřejmě i třeba Alza, pravděpodobnost u giganta je výrazně nižší než u obchodníka z ebay. Jak to celé funguje? Objednáte námi ověřený tablet na eshopu PowerGuy.cz, zaplatíte klasicky českou cestou na český účet a pak už jen čekáte pár dní na kurýra DHL. S tabletem obdržíte čínskou fakturu a detailně vysvětlený postup reklamace v češtině spolu se všemi důležitými kontakty na dodavatele. Nezapomeňte, že budete kurýrovi doplácet ještě DPH až 21%, pokud nejste plátci daně, a případně i clo 3%. Pokud je pro Vás tento prodej nebo reklamace moc složitá, i když jsme ji maximálně zjednodušili, nevadí, můžete si připlatit za:

 • Českou záruku 2 roky - doplatek 50% (v ceně už je i DPH a clo)
 • Full service reklamaci PowerGuy.cz - vyřídíme za Vás kompletně reklamaci - 999Kč
 • Nahrání "vytuněného Androidu" - 499Kč